Коректор - це справжній маст-хев в абсолютно будь-який косметичці. Саме коректор дозволяє створити дійсно ідеальний тон особи, а не класичне тональний засіб, як прийнято думати. Правильно підібраний коректор з високою покриває здатністю в поєднанні з легким тоном, допоможе створити нюдовий макіяж, який дозволяє приховати навіть досить серйозну ступінь акне. Досить часто такий косметичний продукт як коректор плутають з консілера. Це, звичайно ж, в корені неправильно. У цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, чому ж саме відрізняються між собою коректор та консилер, як правильно використовувати коректор, яка для цього потрібна кисть і як наносити різні типи коректорів.
Консилер і коректор: яка між ними різниця?
Коректор та консилер - тональні засоби, які часто плутають між собою. І на це є кілька причин: по-перше, вони дійсно частково дублюють функції один одного. По-друге, деякі виробники косметики не роблять різниці між цими категоріями, випускаючи один засіб для маскування всіх дрібних вад шкіри - і називають його або консилером, або коректором. Але насправді різниця між ними є. По-перше, у них зовсім різні завдання в макіяжі: коректор покликаний приховувати недоліки на обличчі, він має дуже сильну пігментацією і здатний приховати навіть акне і постакне. Консилер ж володіє в рази легшою, зволожуючою, але в той же час, стійкою текстурою, яка дозволяє маскувати кола під очима, коригувати зону навколо очей в цілому, створювати відчутний ефект ліфтингу і, при цьому, фіксуватися в цій зоні і не сушити її . Коректор має кремову консистенцію і, як правило, продається в невеликих баночках або палетка, що включають чотири-шість кольорів: вони стануть в нагоді, якщо потрібно вирішити кілька різних проблем зі шкірою. В цілому кремові коректори універсальні (їх навіть використовують для корекції овалу обличчя), у них досить щільна консистенція і висока перекриває здатність, тому з їх допомогою можна маскувати шрами і темні плями. Кремові коректори можна наносити на різні ділянки обличчя пензликом, спонжем або навіть пальцями. Найкраще підходять для нормальної і сухої шкіри, для жирної можуть бути занадто насиченими. Кремові коректори також можуть служити не для маскування недоліків, а й для корекції малюнка особи. Кремовим коректором можна скорегувати форму носа, малюнок скул, овал обличчя, а також багато іншого. Для того, щоб зімітувати природну гру світлотіні, вам знадобиться кілька відтінків коректора.
Правильна кисть для коректора: якою вона має бути?
Вибір кисті для коректора безпосередньо залежить від того, який саме коректор ви збираєтеся використовувати. Якщо ви хочете використовувати коректор для корекції рис обличчя, то вам варто використовувати невеликого розміру кисть-дуофібру, а краще кілька, щоб розтушовування вийшли більш точними і красивими. Якщо ж ви маєте потребу в кисті для точкової корекції недоліків, в тому числі - акне, то вам стане в нагоді невелика, плоска кисть з штучного ворсу. Коректор - це все-таки кремова текстура і натуральний ворс, по-перше, занадто сильно вбере в себе продукт, по-друге, не дасть можливості добре розтушувати коректора. Крім усього іншого, ви також можете використовувати вологі спонж: вони забезпечують тонку і красиву растушевку.
Якісні кисті для коректора: де можна купити?
Якщо ви перебуваєте в пошуках дійсно хороших кистей для коректорів різних типів, то ви зможете без проблем знайти їх в асортименті інтернет-магазину Вобс. Висока якість, приємні ціни, тільки кращі натуральні і синтетичні матеріали: відмінний варіант як для професійних візажистів, так і для любителів!