Правильне зберігання кистей і косметики - це дуже важливий момент, важливо, щоб ваше б'юті-простір було організовано зручно, щоб косметика зберігалася правильно, не втративши, в результаті своїх властивостей, щоб фарбуватися було зручно і щоб було присутнє правильно освітлення. Сьогодні ми розповімо вам, як зручно і правильно організувати свій будуар!

Освітлення.

Дуже важливо, щоб місце, де ви наносите макіяж, було правильно освітлене. В ідеалі, потрібно фарбуватися при денному освітленні - якщо ви наносите макіяж для відповідного випадку і при хорошому штучному - тоді, коли коли ви збираєтеся на якесь вечірнє захід. Велике дзеркало - запорука успіху, важливо при нанесенні макіяжу бачити своє обличчя повністю, а не лише окреме його "ділянки". Дзеркало з вбудованими лампочками - ідеальний варіант, який ще й гідно прикрасить ваш будуар.

Зберігання косметики.

Насправді, дуже багато залежить від конкретної кількості наявних у вас косметичних засобів. Деяким вистачає однієї косметички, деякі купують під косметику цілий комод (до слова, в комоді з поділами, дуже зручно зберігати різні види косметики, особливо якщо ви - візажист). Прозорі акрилові шафки, звичайні пластикові скриньки - все це добре підходить і важливо, щоб косметика була на виду, так як макіяж - це творчий процес і якщо вам якийсь продукт знадобиться максимально терміново, шукати його по всьому косметичок - незручно. Відсортуйте косметику за кольорами, по структурам, за призначенням - так пошуки будуть максимально швидкими. Помади зберігайте номерами вгору, підводки-фломастери - "стоячи", пензликами вниз. І обов'язково організуйте простір так, щоб на косметику не попадав пряме сонячне світло - вона може зіпсуватися або змінити свої характеристики, текстуру. Олівці краще зберігати в спеціальних чохлах і колмпачках - так їх грифелі НЕ будуть ламатися, а все олівці будуть на увазі - це дуже зручно.

Зберігання кистей

Кисті потрібно зберігати обов'язково в чистому вигляді, не на відкритому просторі. Багато пристосовують для зберігання кистей звичайні канцелярські склянки - в яких зазвичай зберігають олівці для малювання, однак, такий підхід в корені невірний - адже в такому випадку кімнатний пил падає на ворс, що не дуже корисно для шкіри, якої ви в підсумку будете стосуватися цими кистями . Сьогодні в асортименті багатьох магазинів існує безліч аксесуарів для зберігання кистей - косметички, тубуси, спеціальні "пенали" і багато іншого, пояси для візажистів, які дозволяють тримати пензля в буквальному сенсі під рукою, Кейси і косметички можуть бути різних форм - досить стежити, щоб кисті завжди були закриті і зберігалися акуратно, все інше залежить тільки від вашого особистого зручності. Оптимальний варіант - це прозорі косметички, крізь які добре видно весь вміст без необхідності відкриття.

Де можна купити пензлі і аксесуари для зберігання кистей?

Все, що вам потрібно для цієї мети, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs. Якісні косметички, чохли, тубуси, пояси, кейси - зберігати в них свою косметику і кисті неймовірно зручно і красиво: порядок у вашому б'юті-куточку буде радувати вас кожен день. Бонусом - швидка доставка, зручна оплата, приємні ціни і незмінно високу якість: з Wobs бути красивою - просто!