Осінь - це та пора, коли в макіяжі ви можете дозволити собі значно більше, ніж зазвичай. Природа забарвлюється в багряні тони, жовте листя кружляють над асфальтом, в гардероб знову повертаються шерсть, твід, кашемір, затишний трикотаж. Осінь - це найкращий час для яскравих помад, для ефектних стрілок і важких Смоукі-айз. Це той час, коли ви можете використовувати яскраві кольори навіть в денний час, а вже у вечірній - точно буде, де розгулятися. Як же зробити гарний осінній макіяж? Наведемо відразу два варіанти: з акцентом на очі і на губи.

Гарний осінній вечірній макіяж з акцентом на губи: робимо правильно

В осінній період, з настанням перших холодів, можна почати використовувати більш щільні тональні засоби. А для додання додаткового зволоження - сяючі бази. Так що спочатку пальцями розподіляємо по обличчю зволожуючу і сяючу базу, потім - пензлем-дуофіброй наносимо і растушевиваем тональний засіб. Консилером коригуємо зону навколо очей. Оформляємо брови: робимо їх натурально-пухнастими, злегка затемнюючи в зоні вигину. За допомогою консілера з пензлем підкреслюємо нижню лінії брови.

Робимо корекцію обличчя, злегка торкаючись пудровим скульптурірующій засобом скул. Щоки позначаємо бежевими рум'янами: не потрібно додавати їм яскравості, адже основний акцент в даному випадку - губи.

Фарбуємо губи: робити це потрібно до макіяжу очей, щоб випадково не зробити очі занадто інтенсивно нафарбованими і ненароком не створити нового акценту. Наносимо праймер, на все віко - світло-коричневі тіні, так званий темний беж. Складку верхньої повіки підкреслюємо за допомогою матових коричневих тіней середньої інтенсивності, добре розтушовуємо їх, щоб просто злегка позначити скульптуру століття. Робимо межреснічного стрілку за допомогою коричневого м'якого кайала, растушевиваем його пензлем-олівцем, або ж маленькою кистю з синтетичного ворсу. Фарбуємо вії парою шарів коричневої туші.

Нарешті, приступаємо до губ. Колір помади вибирайте на свій смак: краще, якщо він буде теплим, щоб перегукуватися з теплими відтінками природи. Це може бути теплий бордовий колір, яскравий червоно-помаранчевий, західні відтінок. Найкраще підійде, звичайно, бордо: додасть потрібного градуса осінньої драми. Помаду краще вибирайте оксамитової сатиновою або матовою текстури для максимальної стійкості. Попередньо використовуйте контурний олівець, позначивши їм не тільки контур губ, але і заповнивши їм всю поверхню губ для більш щільного кольору, адже бордові відтінки губних помад, як правило, досить примхливі.

Після цього досить злегка освіжити обличчя сатиновою фінішної пудрою за допомогою великої кисті - і наш осінній вечірній макіяж готовий. Він відмінно підходить для випадків, коли не передбачається банкет або просто вечерю, а також прекрасно гармонує з зібраними волоссям або романтичними локонами.

Осінній вечірній макіяж з акцентом на очі: як робити його правильно

Кращий осінній вечірній макіяж з акцентом на очі, це, звичайно ж, інтенсивні Смоукі айз: вони можуть бути класичними чорними, більш м'якими коричневими або сірими, як варіант - драматичними бордовими або екстравагантними червоними. Тут вам потрібно визначитися, виключно, з потрібним відтінком.

Після чого приступаємо, безпосередньо, до мейкапу. Тонуємо особа: тон повинен бути трохи більш щільним ніж зазвичай, щоб яскраві Смоукі НЕ підкреслили візуально недоліки шкіри. Особливу увагу необхідно приділити зоні навколо очей: вона повинна бути відкоригована консілером бездоганно, консилер закріплюємо фінішної пудрою. Наявні недоліки коригуємо спеціальним щільним коректором. Підкреслюємо вилиці скульптором, добре розтушовуємо, щоб не було ні плям, ні смуг. На "яблучка" щік наносимо крапельку рум'ян відповідного відтінку, найкраще підійдуть або світло-рожеві, або світло-персикові, в залежності від подальшої колористики макіяжу. На вилицях ставимо легкі "відблиски" хайлайтер. Далі, оформляємо брови: з огляду на те, що макіяж очей у нас планується яскравий, зробити брови необхідно трохи ширше, довше і більш насиченим, ніж зазвичай. Насиченості варто додавати в зоні зламу брови, а зону початку, навпаки, растушевать. Підкреслюємо нижню межу брови консілером і плоским синтетичним пензлем.

Наносимо на повіки праймер. Злегка припудрюємо його. Олівцем обраного вами відтінку вибудовуємо форму майбутніх Смоукі-айз: округлу, трохи заходить за складку верхньої повіки, або ж "котячу", що йде трохи до скронь. Тим же олівцем заповнюємо весь простір верхньої повіки. За допомогою плоскої маленької синтетичної кисті, растушевиваем вийшло. До слова, замість олівця, можна використовувати кремові тіні відповідного відтінку. Особливо ретельно розтушовуємо кордону нашого макіяжу. За допомогою невеликої плоскої кисті з натурального ворсу, наносимо на всю поверхню наших Смоукі, матові тіні відповідного відтінку.

Середнього розміру пензлем "факелом" з натурального ворсу ретельно розтушовуємо вийшло: причому розтушовувати необхідно тільки кордону, а не всю поверхню, заповнену тінями. Додатково опрацьовуємо кордону більшим пензлем, все ще ведучи растушевку до скронь. Невеликим пензлем-олівцем прорисовуємо нижню повіку. Ставимо у внутрішній куточок ока і подбровное простір невеликі відблиски хайлайтер - золотистим або сріблястим. Добре профарбовують вії тушшю в кілька шарів. Проходимся по всьому особі пензлем з сатиновою фінішної пудрою. Підкреслюємо хайлайтер "лук Купідона".

Губи злегка фарбуємо нюдовой помадою, а ще краще - напівпрозорим блиском з легким шіммери, щоб трохи освіжити образ. Макіяж в підсумку виходить досить м'яким і при цьому драматичному: то, що потрібно для осені.

Осінній макіяж: які кисті потрібні

Вам знадобиться кисть для тону, пудри, хайлайтер, скульптора і рум'ян, кисті для брів, опціонально - для губ, а також як синтетичні, так і натуральні кисті для макіяжу очей.

Якісні кисті для макіяжу: де купити

В асортименті інтернет-магазину аксесуарів для макіяжу Wobs, ви легко знайдете ідеальні для себе кисті. Wobs - це якісні і довговічні аксесуари для макіяжу, які допоможуть вам розкрити свою красу і творчий потенціал!