Французький стиль, французька мода, класика, навіть кінематограф - це справжні ікони для справжніх модниць. Французький стиль одночасно витончений і одночасно недбалий, він поєднує в собі непоєднуване, це - комбінація ідеальних базових речей і цікавих, яскравих акцентів. Але сьогодні нам хотілося б трохи детальніше поговорити про французький макіяжі, який якнайкраще уособлює погляд французів на естетику. У цій статті ми розповімо вам, як же зробити ідеальний, простий, але елегантний французький макіяж: який буде завжди актуальний і який назавжди залишиться в моді.

Французький макіяж: як зробити його правильно? Покрокове керівництво від Вобс

  • Починаємо, як завжди з тону. Створення ідеального тону особи починається з нанесення основи. У нашому випадку, це - сяючий праймер. Його наносимо локально або на все обличчя для вирівнювання тону.
  • Приховуємо кола під очима, завдавши консилер і добре його растушевав.
  • Розігріваємо на тильній стороні долоні тональний флюїд, потім наносимо його за допомогою б'юті-блендера або кисті-дуофібри, добре розтушовуємо, щоб не залишалося кордонів з шиєю.
  • Наносимо на все обличчя фінішну пудру.
  • Наносимо на вилиці рум'яна - рухом від "яблучок" щік до скронь.
  • Макіяж очей починаємо з промальовування верхніх вій і легкої стрілки. За допомогою олівця малюємо стрілку максимально близько до вій, потім - растушевиваем лінії. Це послужить відмінною основою і зробить погляд дійсно виразним.
  • Ретельно профарбовують ресніци.Наносім кілька тонких шарів туші. При бажанні, можна скористатися спеціальним керлеров. Беріть вугільно-чорну туш: вона завжди виглядає максимально ефектно.
  • Зовнішній куточок ока і центральну частину верхньої повіки підкреслюємо за допомогою сіро-чорній палетки тіней. Для більшої виразності можна провести ще раз тонкі стрілки уздовж верхніх вій за допомогою стійкою гелевою підводки. Нижню повіку (зовнішній край) слід злегка підкреслити темно-сірими або чорними тінями.
  • За допомогою яскравої червоної помади створюємо модний макіяж губ з більш контрастним контуром - більш насиченим. Додатково наголошуємо його більш темним відтінком помади.
  • Завершуємо макіяж за допомогою тонкої вуалі розсипчастої пудри, яка зробить шкіру красивою і бархатистою. І не забудьте злегка фарбувати брови за допомогою відтінку туші або гелю.

Як бачите, у створенні типового макіяжу француженки немає нічого надскладного. Навпаки, секрет тут полягає в навмисною простоті і використанні максимально якісної косметики і максимально якісних кистей. До слова, останні ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Вобс: в максимально високій якості і по дійсно демократичними цінами. Разом з кистями від Вобс ви можете зробити абсолютно будь-який макіяж: від денного і вечірнього до коктейльної або фантазійного, - варто тільки захотіти. А наші кисті допоможуть вам в щоденному створенні краси!