Кожна, яка доглядає за собою дівчина або Женіна знає, який магічною силою володіє звичайний блиск для губ. Вся справа криється лише в правильному підборі кольору і нанесенні.

Вибираємо колір в залежності від кольоротипу шкіри

Перед тим, як купувати блиск, ви повинні спочатку розібратися з тим, який цветотип шкіри ви уявляєте. Таким чином, чарівні леді з теплим цветотипом весна - осінь, можуть сміливо підбирати собі персиковий блиск, або блиск коричневого кольору. Також їм підійдуть всі кольори теплих відтінків. Це по-особливому підкреслить колір їхнього обличчя і гармонійно впишеться в загальну картину.

І навпаки, дівчата з цветотипом зима - літо, давно повинні забути про блисках для губ теплих відтінків. Їм відмінно підійдуть холодні рожеві і червоні тони. З їх допомогою можна легко підкреслити природний вид губ і додати чарівну родзинку в загальний образ.

Дізнатися свій цветотип можна, доклавши до лиця спочатку тепло-помаранчевий лист, а потім блідо рожевий. Різниця між тим, як змінюється колір обличчя, сіріє він, або навпаки стає яскравішим, буде видно відразу.

Крім цього ще кілька слів про те, як же все-таки правильно наносити блиск на губи. Адже всі ми знаємо, що при правильному нанесенні, ми можемо зробити наші губи повніше і соковитіше на вигляд.

Для цього вам буде потрібен спеціальний пензлик. З її допомогою ви повинні нанести найбільшу кількість блиску на ті частини губ, куди зазвичай падають тіні, виділяючи їх при цьому. І вже невеликий шар блиску потрібно рівномірно розподілити по всій площі губ.

Які кисті використовувати для нанесення блиску для губ?

Зазвичай в комплекті з блиском для губ продається і кисть для його нанесення. Але дуже часто подібні інструменти не мають всіх необхідних якостей і особливостей, які потрібні для створення ідеальної форми і тону губ. Тому ви можете придбати окрему кисть для нанесення. Крім цього вам також знадобиться кисть для розтушовування олівцевої лінії. Вона використовується для створення непомітного переходу між тоном олівця і блиску для губ.