Олівець для губ - непомітний, але вірний помічник в макіяжі. Він може скорегувати форму, служити праймером для помади, "стежить" за тим, щоб помади або блиски не розтікається. Олівців для губ може бути дуже багато і не дуже потрібних, а може бути самий базовий набір, який легко компонувати з наявними в мейк-ап арсеналі помадами і блисками. Як правильно вибирати? Ми вам зараз розповімо!

Яким повинен бути контурний олівець для губ?

Він повинен володіти приємною текстурою - досить м'якою, для того, щоб комфортно наноситися і при цьому, досить твердим, щоб чітко окреслювати контур губ і добре стримувати помади і блиски для губ. Що ж стосується відтінків, то тут все просто: олівець повинен максимально відповідати відтінку помади або блиску. Ідеальний варіант - це вибрати для себе багатофункціональний олівець, що ідеально підходить просто відтінку ваших губ. Таким чином, він буде ідеально підходити до будь-якої помаді, а ще, з його допомогою, можна легко коригувати форму губ - але обов'язково, тільки в ділянках з плоским рельєфом.

Для блисків краще використовувати прозорий, восковий олівець для губ: він не дає кольору, але і не дає блиску і подібної текстури помадам розтікатися. В іншому ж підбираємо олівець чітко під помаду: присутність олівця не повинно бути видно взагалі, зовсім, мода на темні контури губ і світлі при цьому помади, вже давним-давно пройшла.

При затестіть, спочатку проведіть на руці лінію олівцем, а потім - максимально близько, впритул до цієї лінії - помадою. Різниці в результаті, між олівцем і помадою не повинно бути видно. Олівець може виступати як підкладка під помаду, що забезпечує хорошу стійкість. Однак використовувати олівець замість помади - не завжди вдала затія: олівець - це досить суха текстура і тонку, ніжну шкіру губ, він може просто висушити.

Нюдовий олівець вибирайте відповідно до вашої власної "температурою" зовнішності - теплою чи холодною. Якщо це не цілком зрозуміло, спробуйте розтушувати олівець або подивитися на нього не анфас, а як би збоку, по дотичній: тоді подтон олівця стане більш очевидним.

Де можна купити хороший олівець для губ?

Зараз дуже багато виробників декоративної косметики випускають якісні олівці для губ. Радимо вам придивитися до асортименту інтернет-магазину Wobs: тут ви легко знайдете безліч відтінків чудових олівців для губ - приємною текстури, легкої заточки, відмінної якості. Швидка доставка і зручна оплата - додаткові бонуси. Разом з Wobs робити гарний макіяж неймовірно просто!