Що відрізняє наш магазин від інших?

Наш магазин пропонує Вам найширший асортимент кистей для обличчя. Як і косметичні засоби, пензлик для макіяжу займає особливе місце в мистецтві мейк - апу. Ми розуміємо, що в макіяжі важливі як косметичні засоби, які Ви будете наносити, так і інструменти, якими Ви будете працювати. У макіяжі важлива кожна деталь, тому ми наполягаємо, що не потрібно нехтувати покупкою якісних кистей, за допомогою яких можна буде добитися сліпучого результату. Саме тому наш інтернет-магазин демонструє Вам фото одній руці, детальне її опис, після прочитання якого, Ви чітко будете розуміти призначення тієї чи іншої кисті і, відповідно, зможете з легкістю зробити вибір.

Як правильно підібрати пензлик для макіяжу?

Макіяж - це, свого роду, мистецтво, знаряддям якого виступають якісні кисті. Ми радимо Вам купувати набір кистей відразу, де одна кисть доповнює іншу. У нас представлені такі колекції пензликів, як Dark Chocolates, Smoky, White Line, Piano, Klimentina і Natural Shine. Зі специфікою кожної з колекцій Ви зможете ознайомитися на сайті. Також, в нашому інтернет-магазині має місце якась класифікація, згідно з якою, Ви з легкістю перейдете в потрібний Вам розділ, всього їх 10: для пудри, для рум'ян і корекції, для тону, для нанесення і розтушовування тіней, для консілера, коректора і помади, для брів, для губ, для олівцевої техніки і відвідних ліній, щіточки для брів і вій, віялова кисть, кисть для тонких ліній.

У нас Ви зможете подивитися огляд на будь-яку кисть, який дасть Вам зрозуміти, для чого потрібна кожна з них. Наші кисті виконані з високоякісних матеріалів, таких як рись, коза, поні, ворс порося і багато інших. Поспішайте замовити найкращі пензлика для найкращого макіяжу вже зараз!