Зеленоокі блондинки - самі по собі надзвичайно ефектні, а правильним макіяжем можна ще більш явно підкреслити їх природну красу. Ми розповімо, як це зробити!

Макіяж для зеленооких блондинок: як його робити і які відтінки підійдуть найбільше? Денний і вечірній варіант.

Для зеленооких блондинок дуже підходять сливові, сіро-лілові відтінки. Вони відтіняють колір очей, роблять його більш яскравим і виразним, при цьому, виглядають дуже ніжно, корелліруя зі світлим кольором волосся. Орієнтовна покрокова схема макіяжу може виглядати наступним чином:

  • Починаємо з тону особи. Наносимо на обличчя зволожуючий крем, далі, вологим спонжем розподіляємо тональний засіб на все обличчя, додатково коригуємо проблемні зони за допомогою коректора. Зону навколо очей добре коригуємо за допомогою консілера. Припудрюємо все обличчя прозорою пудрою. Особливу увагу приділяємо Т-зоні.
  • Оформляємо брови: в цьому макіяжі необхідно зробити так, щоб брови були максимально природними: не надто чіткими. Нижню межу брови можна підкреслити консілером з пензлем. Розтушовуємо цю лінію.
  • Під вилиці наносимо сіро-коричневий скульптор, який буде імітувати природну тінь. Також наносимо скульптор на крила носа, на бічні поверхні чола. Зовсім трохи можна торкнутися "яблучок" щік ніжно-персикового рум'янами. На вилиці наносимо трохи делікатного хайлайтера.
  • Приступаємо до макіяжу очей. Наносимо на всю повіку базу, зверху - матові світло-рожеві тіні. У складці верхньої повіки розтушовуємо відтінок mauve, він являє собою суміш сірого, коричневого і лілового. Оттушевиваем колір до скронь. Складку можна додатково поглибити матовими коричневими або сірими тінями, щоб домогтися більшої інтенсивності макіяжу - за бажанням.
  • По контуру верхніх вій растушевиваем за допомогою кисті-олівця темно-сірі або чорні тіні. Не потрібно виводити чітку стрілку, досить буде легкою димки.
  • Вії фарбуємо двома шарами об'ємної туші.
  • Губи спочатку фарбуємо олівцем, максимально відповідних по відтінку до натурального кольору ваших губ. Злегка "збільшуємо" їх в місцях плоского рельєфу. Фарбуємо губи рожевою, напівматової помадою.

Не радимо блондинкам використовувати занадто темні відтінки, вони можуть дуже сильно перевантажити образ. Краще менше - та краще. Такий макіяж робиться дуже просто і швидко, при цьому виглядає він надзвичайно ефектно і красиво підкреслює цветотип зеленооких блондинок. Невеликий набір косметики, якісні кисті - і макіяж вийде швидко і без особливих зусиль! А якісні кисті ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Вобс: по найбільш доступними цінами і в стабільно високій якості.