Кожна жінка витрачати чимало часу для догляду за своїм обличчям. Магазини косметики пропонують велику кількість косметичних засобів, які допомагають в цьому. Стандарти жіночої краси міняються зі швидкістю вітру. Встигати за ними не завжди виходить, та й немає такої необхідності. Але доглянута, красива шкіра, з макіяжем підкреслює гідності, завжди залишається в тренді. Адже макіяж, це універсальний спосіб, за допомогою якого можна перетворити свій образ. Чи не знайдеться жодної жінки, яка відмовить собі в цьому. Але не варто забувати, що за допомогою макіяжу можна не тільки поліпшити себе, а й навпаки зробити смішний. Існує ряд деталей в щоденному макіяжі, які роблять ваш образ більш привабливим. А також притягують зачаровані погляди протилежної статі, заради яких основна частина жінок і старається.

Головні деталі в макіяжі, які роблять ваш образ бездоганним


Грамотний, з правильними акцентами макіяж, має великий вплив на жіночу привабливість. Оволодівши мистецтвом макіяжу, вивчивши як правильно використовувати декоративну косметику, жінка завжди буде притягувати до себе захоплені погляди. Є деякі деталі, на які потрібно звертати підвищену увагу при нанесенні макіяжу. Вони є основою бездоганного образу і привертають до себе увагу:

  1. Стан і колір шкіри. Це одна з найважливіших деталей в будь-якому макіяжі. Навіть якщо ви не любите використовувати декоративну косметику, а віддаєте перевагу натуральності, ваша шкіра повинна завжди бути доглянутою. Здоровий колір обличчя, з правильним, красивим тоном, завжди виглядає привабливо. Для створення ідеальної, оксамитовою шкіри існує ряд косметичних засобів, які допоможуть домогтися бажаного результату. За допомогою тональних основ, пудр можна приховати багато недоліків зовнішності, а гідності виділити. Перше, що кидається в очі співрозмовнику, це загальний образ, картинка, яка створюється за допомогою макіяжу. Тому в наш час великим попитом користуються засоби для контурирования особи. За допомогою їх можна навіть змінити овал і форму особи. Хайлайтер надає сяючий блиск шкірі, коректор прибирає дрібні недоліки, а правильно підібраний тональний крем, надає шкірі ідеальний відтінок і оксамитовий вигляд.
  2. Легкий рум'янець на шкірі. Бліда шкіра здається нездорової, тому легкий рум'янець надає їй більш здоровий і свіжий вигляд. Для цього краще використовувати рум'яна натуральних, нюдових квітів (відтінки рожевого підійдуть ідеально). Чоловіків приваблюють дівчата з легким, дитячим рум'янцем.
  3. Брови. Ця деталь на обличчі дуже привертає увагу, вони повинні бути природними. Мода на широкі, чорні брови у чоловіків не викликає почуття захоплення. Колір брів краще вибирати на тон темніше вашого волосся, а форму підтримувати природну.
  4. Стрілки. Дуже привертають увагу, вони роблять погляд жінки котячим. Багато чоловіків зійшлися на думці, що стрілки на очах дуже навіть їх залучають. Роблять погляд жінки більш виразним, чарівним і сексуальним.
  5. Густі вії. Привабливо виглядають густі, що не склеєні вії. Але варіант 3D тут не підійде. Занадто густі і довгі вії зменшують візуально очі, роблячи образ занадто вульгарним. Густота вій досягається різними способами. Можна фарбувати межреснічного стрілку, вона заповнює пустоту між віями. Використовувати хорошої якості туш, вона допомагає подовжити і завити вії. Можна додати кілька пучків накладних вій, але не перестаратися.
  6. Губи з ніжним блиском. Темні, неприродні відтінки помади (бузкові, коричневі, малинові і т.д.) не дуже приваблюють чоловіків. Краще перевагу віддавати легкому, з рожевим відтінком блиску, без ефекту вологих губ. Натуральний, матовий колір губ, завжди привертає увагу.

Але як не дивно, червона помада притягує, а не відштовхує чоловічі погляди. Але вона буде доречна в вечірньому макіяжі, з красивим платтям і ніжним макіяжем очей.

Види макіяжів, які роблять образ привабливим


Серед великої кількості технологій нанесення макіяжу, існує кілька видів, що залишаються привабливими завжди, за будь-яких обставин. І не варто думати, що це дуже яскравий і бойову розмальовку, він як раз навпаки тільки відштовхує і робить образ неохайним:

  • натуральний макіяж. Велика кількість косметики на обличчі відлякує. Досить нанести тональний засіб, легкий рум'янець, фарбувати вії і губи ніжно, рожевим блиском. Ефект нюдового макіяжу, який не помітний, дуже приваблює;
  • макіяж очей smoky eyes залишається в тренді і привертає увагу. Розтушовані, темні тіні на куточках століття, створюють загадковий, вабливий образ;
  • світлі відтінки тіней на очах і світлі відтінки помади на губах. Такий образ завжди буде виграшним на будь-яких заходах, в щоденному макіяжі. Легкість, ніжність завжди привертають увагу і викликають почуття впевненою дівчини, яка не ховається за товстим шаром косметики.

З усього перерахованого вище, можна зробити висновок, що основним в будь-якому макіяжі залишається природність. Вона повинна переважати в будь-якому образі і ви завжди будете виглядати привабливо, і зі смаком.