Вже давно настав час, коли красиві, доглянуті брови стали візитною карточкою майже кожної жінки і дівчата. І не дарма. Професійні візажисти стверджують, що форма і вид брів можуть повністю змінити риси обличчя, надати йому особливий вид.

Як вибрати вигин брів в залежності від форми обличчя

Таким чином, перед тим, як знову вискубувати брови ви повинні визначитися - яка ж форма брів вам насправді підходить найкраще. Відповісти на це питання ви зможете, просто зав'язавши волосся, і поглянувши в дзеркало. Насправді вигин брів визначає форма вашого обличчя. Так, для представниць прекрасної статі, які мають овальну або витягнуту форму обличчя, ідеально підійдуть злегка зігнуті, плавні брови. Якщо ж у вас квадратне обличчя, або особа у формі серця, тоді ви повинні зупинитися на виборі широких, сильно вигнутих брів. У разі, якщо ваше обличчя має форму ромба, вам ідеально підійдуть тонкі вигнуті брови.

Варто також пам'ятати, що краса брів визначається не тільки їх формою, а й кольором. Адже саме колір надає потрібну вам виразність. Для того різання макіяжу на бровах вам знадобиться пінцет, пензлик для брів і олівець, бажаного для вас кольору. Дуже важливо в цій ситуації вибирати якісні інструменти, так як поганий пінцет, наприклад, може просто поламати дрібні волоски, після чого від них буде вкрай важко позбутися.

Важливо також пам'ятати і про кольоротипу свого обличчя для того, щоб правильно підібрати колір і тон олівця. Багато в чому колір, в який візажисти радять фарбувати брови, залежить від кольору вашого волосся.

Які кисті потрібні для ідеального макіяжу брів?

Найчастіше то, як будуть виглядати ваші брови, і наскільки добре вони будуть підкреслювати ваші риси обличчя, залежить не тільки від правильної форми брів. Ще одним важливим фактором є і макіяж. У мінімальний набір кистей для макіяжу брів входить кисть для розчісування брів і вій (вона найменш універсальна з усього набору, але замінити її який-небудь інший теж не можна), кисть для корекції брів, а також кисть для розтушовування олівця. Фахівці рекомендують вибирати тільки якісні кисті, зроблені з натурального ворсу.