Стрілки - це класичний вид макіяжу, який здатний перетворити кожну дівчину в кращу сторону. Як правильно робити такий макіяж? Дізнавайтеся з wobs.ua!

Мабуть, ні навколо одного виду макіяжу не ведеться стільки палких суперечок, як про стрілки. Універсально чи ні, підходить для денного макіяжу чи ні, походить тільки мигдалеподібні очам чи іншим формам теж, ніж малювати і як - ми спробуємо відповісти на ці питання.

Кому підходять стрілки?

З упевненістю можемо сказати - абсолютно кому завгодно! Природно, стрілки категорично красиво і маняще виглядають на витягнутих, мигдалеподібних очах. Але власницям очей інших форм не варто впадати у відчай - за допомогою стрілок можна легко скорегувати будь-які очі, більш того, продумана форма стрілки дозволяє скорегувати навіть нависло повіку!

Чи підходять стрілки для денного макіяжу?

Цілком - правда, вони не повинні бути драматичними, витягнутими до скронь і займати половину верхньої повіки. Якщо ви не уявляєте свого макіяжу без стрілок, то днем ​​можете використовувати злегка приглушені коричневі і сірі відтінки, або ж, використовувати чорний колір, але робити стрілку тонкої і короткою, буквально, символічною - цього вистачить, щоб виділити очі днем.

Чи є стрілки універсальними?

Цілком. Цей вид макіяжу легко адаптується під практично будь-яку зовнішність - головне обійтися без перебору, а якщо ви - візажист, то зовсім не обов'язково використовувати стрілки в кожному макіяжі своїх клієнтів, зациклюватися, як і на чому-небудь ще не варто, але пам'ятати, що це безпрограшний варіант - необхідно.

Як правильно малювати стрілки?

Орієнтуватися варто на форму очей, побажання клієнта, цветотип, контрастність і безліч інших деталей. Для кожного типу зовнішності стрілка буде своєї. Яскраво вираженим драматичним типажам підійдуть розкішні, оксамитові "діоровского" стрілки. Типажу "дівчина з сусіднього двору" підійдуть завзяті, тонкі коричневі або чорні стрілки, спокусницям по натурі, складним романтичним типажам припадуть до смаку растушёванние стрілки, що створюють своєрідний "котячий" погляд.

Чим краще малювати стрілки?

Варіантів маса - можна вибрати рідку підводку, кремову, гелеву, підводку-фломастер, можна використовувати навіть тіні, якщо є бажання виконати легку, повітряну стрілку, освіжаючу погляд і коригувальну форму очей. Також важливим аспектом в малюванні стрілок є правильна кисть.

Який пензлем краще малювати стрілки?

Кисті для підводки можуть мати загострену форму або ж плоску, скошену - і той, і інший варіант має місце бути, і той, і інший має безліч своїх шанувальників. Якщо вам потрібні максимально тонкі стрілки і, буквальна філігранність ліній, то, звичайно ж, тонкі кисті - це ваш варіант. Якщо вам потрібні базові стрілки і легкість в нанесенні - щоб хвостик стрілки вимальовувався, буквально, сам, то скошена кисть (яка ще часто використовується в оформлніі брів) - це ваш варіант. Все досягається практикою і остаточний, найбільш зручний варіант для себе ви виведете виключно з досвідом.

Де купити якісні кисті для стрілок?

Ідеальний варіант - це інтернет-магазин wobs.ua. Приємні ціни, величезний асортимент, серед якого легко вибрати необхідну кисть, приємні умови оплати і доставки. З кистями від wobs.ua Ви зможете стати ще прекрасніше або ж радувати клієнтів чудовими, якісними макіяжами за допомогою якісних інструментів.