Карандашная техніка в макіяжі відноситься до однієї з класичних технік і має на увазі під собою нанесення олівця в якості основи, підкладки, своєрідною кремовою текстури, растушевку цього самого олівця, а далі - нанесення тіней. До олівцевої техніці відноситься класичний смоки, а також безліч інших технік. Саме олівцевої техніці, в першу чергу, вчать початківців візажистів. Природно, без освоєння цієї техніки стильним дівчатам, а також визажистам, просто не обійтися.

Правильна олівцева техніка в макіяжі неможлива без правильних кистей. Саме вони забезпечують гладку растушевку і красу макіяжу. Отже, які кисті потрібні для олівцевої техніки?

Головне, щоб кисті були якісними. Виконані вони повинні бути зі штучного, синтетичного ворсу, який розтушовує кремові текстури буквально сам. Оптимальний набір повинен складатися з 3-4 кистей різних форм і розмірів. А вже після того, як олівець буде розтушувати, зверху необхідно наносити і розтушовувати тіні.

Які олівці потрібні для виконання олівцевої техніки?

Вам знадобляться олівці як мінімум декількох основних відтінків, досить м'які, вони повинні легко наноситися і добре розтушовуватися, мати гарну стійкість.

Які форми кистей потрібні?

Оптимально - маленька, плоска кисть, язичкова форма, трапеція і тонка кисть для тонких ліній і відвідних елементів. Добре підходить для стрілок.

Де можна купити такі кисті?

Такі кисті, зібрані в спеціальний набір саме для реалізації такої техніки, ви легко знайдете на сайті інтернет-магазину Wobs. Чотири кисті з високоякісного таклона в одному наборі за вигідною ціною - що може бути краще? Якість, швидка доставка, приємні ціни, готові набори і можливість купити цікавлять кисті окремо, різні аксесуари для зберігання і транспортування кистей - все це ви легко знайдете в інтернет-магазині Wobs. Гарний макіяж з Wobs - це просто!