2020-2021 роки внесли корективи в нашу звичайну, щоденну життя. І багатьом здавалося, що б'юті індустрія пішла в минуле, так-як макіяж сидячи вдома робити необов'язково. У моду увійшов новий тренд в макіяжі, натуральність, тобто практично без косметики. Але ми, жінки завжди хочемо виглядати красиво, в першу чергу для себе. Адже Сторіс в Інстаграм і інших соцмережах поповнювати новими фотографіями ніхто не забороняв. А вихід в магазин або на прогулянку, нехай навіть в масці, не скасовує нанесення макіяжу. І звичайно ж виразні очі увійшли в тренд макіяжу 2021 року.

Популярний в минулі роки макіяж smoky eyes придбав нові фарби, став більш яскравим і виразним. На просторах Інстаграм, з'явився і увійшов в моду новий тренд в макіяжі очей, під назвою Bardot Eyes.

Як зробити новий вид макіяжу Bardot Eyes, де знайти приклади даного макіяжу

Класичний smoky eyes все ще в моді, розтушовані тіні темних відтінків роблять погляд виразним. Але час йде і змінюється мода, на просторах інтернету почали з'являтися нові варіанти smoky eyes, з використанням яскравих, кольорових стрілок, різної довжини, товщини, а також малюнки на століттях яскравими, кислотними тінями. У Інстаграме з'явився новий тренд в макіяжі Bardot Eyes. Це той же класичний smoky eyes, але з використанням яскравих тіней, які розтушовують до самої лінії росту волосся. Цей варіант макіяжу очей нагадує графічні стрілки в 60-х роках, але з використанням не чорний олівця, а тіней або підводки яскравих відтінків (фіолетовий, зелений, жовтий, яскраво-рожевий і ін.).

Найпершою цю ідею втілила в життя і дала їй відповідну назву (Bardot Eyes) візажист з Англії Олександра Клер. Вона придумала різні види даного макіяжу з використанням яскравих відтінків тіней. Їй цей вид макіяжу нагадав яскравий, літній топік, який носять, опускаючи трохи нижче плечей. Цей топ придумала і продає торгова марка Bardot. Тому даний вид макіяжу має таку назву. Після Олександри Клер, макіяж Bardot Eyes, почали використовувати на своїх моделях і інші візажисти (Джіджі Хадід, Леї Бейнс). Макіяж Bardot Eyes так щільно увійшов в б'юті індустрію, що почав користуватися попитом не тільки на подіумах високої моди, але і серед дівчат у повсякденному житті.

Відразу цей вид макіяжу може здатися занадто зухвалим і дуже складним в нанесенні. Але якщо зробити все правильно, так би мовити по інструкції, виходить дуже гарний, яскравий макіяж, який викликає захоплення.

Як правильно зробити макіяж Bardot Eyes:


Рівний, оксамитовий тон особи залишається важливим для будь-якого виду макіяжу. Bardot Eyes не є винятком. Але для цього виду макіяжу краще вибирати легкий тон, наносячи його за допомогою тональної основа, легкої пудри, яка легко лягає на шкіру, не створюючи ефекту маски. Світлий тон шкіри з легким мерехтливим відблиском, який створюється за допомогою хайлайтера, дуже навіть підійде до даного виду макіяжу.

  1. На повіки потрібно нанести базу під тіні, завдяки їй макіяж буде триматися довше, тіні не будуть скочуватися.
  2.  Після бази малюємо стрілку гелевим лайнером. Колір вибираєте самі, можна чорний класичний лайнер або будь-якого іншого кольору, під колір тіней, які ви плануєте використовувати для розтушовування надалі макіяжі. Стрілку потрібно вивести до самої лінії росту волосся.
  3. За допомогою тонкої кисті, кінець стрілки потрібно розтушувати вниз, як би витягаючи кольоровий пігмент по лінії скроні.
  4. Після цього, в кінці стрілки наносите тіні, які теж потрібно розтушовувати за допомогою тонкої кисті, вниз по лінії скроні. Колір тіней можна вибирати в тон стрілкою, а можна навпаки в контраст стрілкою. Можна змішувати декілька відтінків тіней (фіолетовий з рожевим, блакитний з темно синім, червоним і бордовим, жовтий з оранжевим, яскраво салатовий).
  5. Перехід від тіней на скронях до щік, краще пом'якшити з допомогою рум'ян ніжних, практично прозорих відтінків, з додаванням коректора. Для цього краще використовувати кисть для рум'ян, вона відразу покриває велику ділянку шкіри на обличчі.
  6. Коли стрілка готова, на верхнє, рухому повіку наносяться тіні. Можна вибрати яскравий тон, а можна нанести нюдовие відтінки, щоб стрілка більш виділялася на тлі всього макіяжу. Також тіні можна нанести на нижню повіку, це додасть ще більшого ефекту яскравого макіяжу.
  7. Заключним в макіяжі Bardot Eyes буде нанесення туші на вії. Вії для цього виду макіяжу краще робити пишніше, можна навіть додати пучки накладних вій.

На губи краще наносити блиск або помаду нюдових відтінків, з легким відблиском. Виділяти потрібно щось одне, в цьому випадку яскравими будуть очі.

Альтернатива Bardot Eyes для офісу


Звичайно даний вид макіяжу більше підійде для галасливої ​​вечірки, а для офісу хочеться щось скромніше. Французький візажист Леї Бейнс дала життя макіяжу Bardot Eyes в офісі. Для цього вона радить використовувати тіні нюдових, бежевих відтінків або просто малювати довгі стрілки до скронь, світлими гелів лайнерами без розтушовування. Макіяж Bardot Eyes в офісі цілком навіть доречний. У цьому макіяжі дуже важливо не робити контурінг обличчя. Обійтися просто прозорим тоном для особи, а також зробити губи з вологим ефектом. І ваш образ буде виглядати завжди бездоганно як в офісі, так і в повсякденному житті. А для вечірки політ вашої фантазії, може бути безмежним.