Макіяж - це та сфера, яка дуже схильна до різних модним віянням. Але одна справа, коли ми говоримо про сезонні тренди, наприклад, певних відтінках, які можуть бути в моді чи не в моді, а інше - про коли мова йде про більш фундаментальних підходах і елементах в макіяжі. У цій статті ми хочемо більш детально поговорити про те, що вийшло з макіяжної моди практично безповоротно.

Макіяж, який вийшов з моди: чого не варто робити в сучасній б'юті-рутині?

  1. Інста-макіяж. Він був дуже популярний ще, буквально, років п'ять тому. Щільний матовий тон без жодного натяку на природне сяйво шкіри, вилиці, відполіровані хайлайтер, брови трафаретної форми, cat eyes з гліттерним фоном і контрастним кайалом, а на додачу до них - накладні вії і матові губи. Усе найкраще відразу виглядає в сучасному макіяжі досить комічно і цього ефекту варто уникати. Використовуючи всі ці прийоми разом, візажисти-блогери приводять найрізноманітніші типи зовнішності до одного знаменника. Інший мінус - в тому, що результат виходить дуже «важким» і виглядає скоріше як маска. Знову ж, такий макіяж позбавляє дівчину індивідуальності. Він може дуже непогано виглядати на фото, але ось в реальному житті такий мейк швидше відштовхує.
  2. Суперматовая шкіра. Час запеклої боротьби з будь-яким блиском шкіри позаду. Сьогодні легке сяйво - це ознака її здоров'я: легке світіння нібито наповнює шкіру життєвою енергіей.Поетому навіть якщо у вас жирна шкіра і ви любите матування, то все ж зробіть ставку на користь тонального кошти з більш реальним фінішем, а також запасіться матуючим серветками. І матуючого пудрою тільки Т-зону.
  3. Ультраматовая помада. Зараз на гребені модної хвилі - лакові, бальзамно помади, а також різні прозорі і напівпрозорі блиски. А ось матові помади, найчастіше, виглядають не дуже красиво: вони екстремально висушують шкіру губ, роблять обличчя візуально втомленим, також вони можуть старити, особливо коли мова йде про невідповідні конкретної дівчині відтінках.
  4. Сильний контурінг. Хвиля трендів, пов'язаних з контурирования особи, пройшла. Багато дівчат спробували ввести скульптування в свою щоденну б'юті-рутину, але на практиці переконалися в тому, що ці прийоми більше підходять для вечірнього макіяжу. Або ж для макіяжу на фотосесію, коли необхідно додатково підкреслити риси обличчя за допомогою гри світлотіні. Варто тільки погано розтушувати скульптор - і всі зусилля будуть марними: макіяж буде виглядати неприродно. Якщо вам хочеться легкого контурінга, Ви можете це зробити за допомогою рум'ян - нанесіть рум'яна по ліфтингової схемою у напрямку до скронь. Повірте, це виглядає набагато красивіше і природніше, ніж сіро-коричневі смуги на вилицях.
  5. Перламутрові тіні і помади. Насправді, вони вийшли з моди дуже давно і зовсім не планують повертатися. Але дуже багато хто до цих пір використовують такі засоби. І дуже даремно: вони старять, виглядають ретро в поганому сенсі. Замініть перламутрові тіні і помади на сатинові - і ви побачите, наскільки зміниться ваш макіяж в найкращу сторону.
  6. Агресивний стробінг. Та й в цілому, надлишок сяйва в макіяжі виглядає не дуже красиво. Хайлайтер став у вашій косметичці базовим засобом? Це правильно, але не варто занадто захоплюватися. «Виділяти» шкіру ніхто не забороняє, але робити це навмисно не варто: шар шиммера, який відблискує на світлі, краще залишити для вечірнього мейк. Якщо ви любите сяйво, використовуйте легкі блиски для губ, делікатні хайлайтери, тональні основи з натуральним фінішем. Повірте, такого сяйва буде більш, ніж достатньо.
  7. Занадто виразні, графічні брови. До того ж широкі і густі брови перестали бути остромодним трендом. Візажисти, працюючи з моделями, прагнуть до золотої середини. Брови "як під лінійку" давно втратили свою актуальність. Відштовхуйтеся від особливостей власного обличчя, цілком можливо, що вам буде досить лише туші або гелю для брів, щоб підкреслити їхню красу. Занадто яскраві, графічні брови можуть зробити погляд важким, а особа - нібито сильно втомленим.
  8. Громіздкий макіяж очей з багатьма відтінками тіней. Основний колір, лінії консілером, лінії гліттерной підведенням, сяючі пігменти, складні форми, - все це може бути важливо для візажиста в роботі, щоб відпрацювати певні прийоми в макіяжі. Але на ділі, просто в житті, це виглядає не дуже красиво і може запросто нагадати травесті-шоу.

Стрілки і туш в будь-якому макіяжі. Так, підводка і туш - це важливо. Але насправді, ці предмети косметики необхідні далеко не в кожному макіяжі, вони можуть перевантажити весь образ. Якщо ви робите нюдовий макіяж, то без стрілок і туші можна обійтися: повірте, швидше за все, ваш образ від цього стане тільки ефектніше.