Макіяж Софі Лорен та інших італійських кінодів - неймовірно жіночний, привабливий, він істотно додає грації та вишуканості. Незважаючи на те, що епохи змінювалися кілька разів, змінювалися тренди макіяжу, сам підхід до макіяжу, макіяж в стилі італійських кіноактрис залишається актуальним і донині.

Макіяж Софі Лорен - це світиться шкіра, це натуральні брови з кокетливим зламом, це розкішні, досить драматичні чорні стрілки, густі вії і губи нюд. Ми розповімо вам, як зробити такий макіяж - крок за кроком!

Макіяж Софі Лорен покроково: все просто

  • Для початку вирівнюємо тон обличчя за допомогою легкої тональної основи з ефектом світіння. Наносимо тональний засіб за допомогою пензля-дуофібри і растушевиваем зворотно-поступальними рухами;
  • Так як у нас буде яскравий акцент у вигляді стрілок, коригуємо зону навколо очей консілером. Наносимо великим пензлем на все обличчя фінішну пудру.
  • Софі Лорен хоч і відрізняється точеним овалом особи, занадто сильно захоплюватися скульптування для створення макіяжу в її стилі, не варто. Додаємо трохи персикового рум'янцю.
  • Оформляємо брови: у Софі Лорен вони досить широкі, з помітним зламом. Саме на це варто орієнтуватися при оформленні брів. Фіксуємо брови за допомогою прозорого гелю.
  • Приступаємо до очей: саме вони - найголовніше в нашому сьогоднішньому образі. Злегка вирівнюємо тон століття за допомогою бежевих, нюдових тіней. Злегка торкаємося складки верхньої повіки сіро-коричневими напівпрозорими тінями - просто щоб позначити природні рельєфи.
  • За допомогою чорного олівця профарбовуємо верхню слизову і робимо невелику межреснічного стрілку - як основу для стрілки підведенням.
  • За допомогою кисті для тонких ліній починаємо малювати стрілку від внутрішнього куточка глаза. Стрілка повинна бути досить широкою, а її кінчик - вузьким і загостреним. Кінчик стрілки направляємо до скронь. Стрілку оптимально малювати короткими штрихами, щоб контролювати напрям лінії. Підводка повинна бути насиченою, вугільно-чорної, краще використовувати кремовий або гелевий варіант.
  • Ретельно профарбовують вії тушшю: вони не повинні губитися на тлі виразної стрілки. Можна попередньо завити вії за допомогою спеціального керлеров.
  • Фарбуємо губи за допомогою синтетичної кисті і сатиновою нюдовой помади.

Все, залишилося зробити тільки відповідну укладку - макіяж в стилі італійської кінодіви Софі Лорен - готовий!

Кисті, які потрібні для створення такого макіяжу

Вам знадобиться хороша кисть для тональної основи і для консілера, кисть для пудри, для рум'ян, для брів, для розтушовування тіней і, обов'язково - тонка синтетична кисть для рідкої, гелевою або кремовою підводки.

Якісні кисті: де можна купити?

Кисті чудової якості, в великому асортименті представлені в каталозі інтернет-магазину аксесуарів для макіяжу Wobs. Якість, доступна ціна, різноманітність: все для того, щоб як дівчата-любителі, так і професійні візажисти, могли робити красивий і якісний макіяж.