У будь-якому макіяжі, найголовніше - підібрати правильні, ідеально підходящі відтінки, які підкреслять природні дані. У цій статті ми б хотіли більш детально поговорити про те, які відтінки ідеально підходять для макіяжу шатенок з блакитними очима. Поєднання каштанового або русявого відтінку волосся з блакитними очима завжди виглядає надзвичайно ефектно.

Основні особливості красивого макіяжу для блакитнооких шатенок

Блакитноокі шатенки, як правило, відносяться до холодних кольоротипу. Тому, в макіяжі бажано використовувати саме холодні відтінки і не зловживати теплими, які будуть виглядати на подібних осіб дисгармонійно.

 1. Чорна підводка або насичені smoky eyes графітового кольору можуть візуально зменшити очі і замість того, щоб розкрити ніжний колір в повній мірі, навпаки, перекрити його. Тому від занадто насичених відтінків, мабуть варто відмовитися і, вже тим більше, від чорних смоки. Для грамотного акценту підійдуть відтінки рожевого, теракотовий, землистий коричневий з шіммери, бронзовий, мідний і золотий, сливовий, синій. Добре підійде відтінок Таупо - сіро-коричневий, а також Мауве - сіро-коричнево-ліловий. Останній, до слова, має надзвичайно цікавим ефектом: він здатний зробити блакитні очі більш яскравими, ніж вони є насправді.
 2. В даному випадку, якщо у дівчини - колір волосся відтінку "шатен" і зелені очі, образ не вимагає обов'язкового колірного акценту. Актуальними інші завдання - наприклад, виділити очі таким чином, щоб їх відтінок виглядав яскравіше і вони не губилися на тлі досить темного волосся.
 3. Для поєднання блакитних очей і каштанових волосся вдалими будуть такі варіанти макіяжу очей, як smoky eyes в бежево-коричневих тонах з використанням засобів з текстурою металік, сірий серпанок з шіммери по контуру очей, фіолетові cat eyes зі стрілками. Не менш вдало підійдуть і сірі Смоукі. Працюйте з цими квітами, створюючи серпанок з градієнтним ефектом і доповнюючи їх стрілками. Але пам'ятайте, що макіяж блакитних очей не повинен бути дуже темним. Він може бути дуже темним тільки в тих випадках, якщо ви задумали дійсно яскравий, .кришесносящій вечірній макіяж. Ось в цьому випадку можна зробити чорні смоки, які як би "запалять" блакитні очі.
 4. А якщо ви хочете зробити акцент на губах, то очі краще або не чіпати зовсім, або ж мінімально - зробити межреснічного стрілку і добре фарбувати вії. Для акценту на губах найкраще вибирати холодні тони, наприклад, рубіновий червоний, фуксія, бордовий, яскравий рожевий.
 5. У буденному образі краще використовувати півтони і м'які акценти, які не приваблюють до себе занадто багато уваги. Підійде макіяж з використанням ніжно-рожевих тіней з легким шіммери. Для денного макіяжу блакитнооких шатенок добре підійде класична бежево-коричнева гама, причому, бажано, щоб відтінки коричневого були досить прохолодними.
 6. Рум'яна і хайлайтери вибирайте холодні - рожеві або перлинні. Те ж саме стосується скульптурірующій коштів, вони повинні мати холодний подтон.
 7. Тональні засоби варто вибирати рожевих, фарфорових відтінків.

Приблизний варіант макіяжу для шатенки з блакитними очима:

 1. Готуємо шкіру до макіяжу. Будь-яким зручним способом наносимо тональний засіб з рожевим подтоном. Коригуємо зону навколо очей консілером і припудрюємо особа прозорою пудрою.
 2. Виділяємо вилиці скульптурірующій пудрою з сірим подтоном. На вилиці наносимо перловий хайлайтер, на "яблучка" щік - холодні, ягідні рум'яна.
 3. Брови виділяємо засобом, яке максимально підходить відтінку волосся. Бажано, щоб відтінок був ні світліше, ні темніше.
 4. На повіки наносимо праймер. Складку верхньої повіки виділяємо за допомогою сіро-коричневих тіней. На всю верхню повіку наносимо світло-рожеві матові тіні. Робимо невелику розтушувати стрілку за допомогою сливових темних тіней, а також кисті-олівця.
 5. Фарбуємо вії сливової тушшю в два шари.
 6. На губи наносимо світлий рожевий блиск, нейтральну рожево-бежеву помаду, або ж зовсім використовуємо напівпрозорий бальзам. Якщо вам хочеться зробити акцент на губах, то обійдіть без розтушувати стрілки на очах, а на губи нанесіть помаду рубінового кольору.