Видом макіяжу сьогодні, в б'юті-світі, існує величезна безліч і, найголовніше те, що кожна дівчина може вибрати максимально придатний для себе варіант. Пройшли ті часи, коли всі без винятку користувалися синіми тінями в поєднанні з світло-рожевою помадою або малювали драматичні чорно-перламутрові смоки, навіть не оформивши при цьому брови. Сьогодні б'юті-індустрія являє собою повну демократію, правило лише одне - макіяж повинен вам підходити.

Експериментувати можна не тільки з відтінками помади або туші, з формою брів або фінішем тональних засобів, навіть звичні вам тіні можна наносити безліччю різних способів. Можна наносити пухнастим пензлем і розтушувати - отримавши максимально невагоме і повітряне покриття, можна нанести тіні пальцем і злегка розтушувати кордону пензлем, отримавши стильний мономакіяж, а можна нанести тіні вологим способом, надавши навіть звичайним, тривіальним шіммерним тіням акцентними, яскравість, дуже красиві переливи і цікавий металевий фініш.

Отже, як правильно наносити тіні вологим споб?

Найкраще цей трюк виходить з тінями, на упаковці яких є позначка "wet & dry". Однак, так можна робити і просто з шіммернимі або перламутровими тінями, ідеальний варіант - мікрогліттерние тіні, останні мають властивість обсипатися при "сухому" нанесенні і пухнастих кистях, в разі нанесення вологим варіантом, як би "прилипають" до ворсу і більш щільно і насичено переносяться на повіку. Єдині тіні, які не варто наносити вологим способом - це абсолютно матові, вони в цьому випадку на столітті перетворяться просто в бруд.

Якими кистями варто накладати тіні таким способом?

Вам знадобляться плоскі кисті на ваш смак: з натурального або зі штучного ворсу. Це - саме той випадок, коли можна використовувати те, що вам подобається, однак, штучний ворс впорається із завданням трохи краще, натуральний може "полосить" з деякими видами тіней.

Отже, після того, як ми підготували очі до макіяжу, завдали тон, оформили брови, зробили корекцію особи і завдали рум'яна, пальцем, вбиває рухами, наносимо на всю повіку базу під тіні. Кисть не потрібно мочити: вона повинна бути зовсім небагато вологою: скроплюємо її водою з пульверизатора, термальною водою з відповідного розпилювача або ж мочім паперову серветку і як би промаківаем нею кисть. Після чого набираємо на кисть тіні і акуратними, "втоптують" рухами, нічого не розмазуючи, наносимо тіні на повіку. Таким чином, можна зробити стильний мономакіяж, можна додати цікавий акцент-відблиск в макіяж "смокі айз". Такий макіяж краще залишити графічним або ж, вже сухими тінями злегка розтушувати кордону. Поєднуйте такий макіяж з лаковими або матовими помадами, Хайлайтер і сяючими, сатиновими рум'янами, в результаті вийде дуже красивий і незвичайний, подіумний glow-ефект. Відмінно в цьому випадку виглядають різного роду золотисті, бронзові, мідні тіні, відтінки аметисту і смарагду.

Великий плюс такого способу нанесення тіней, в тому, що вони в такому варіанті не обсипаються і радують високою стійкістю.

Замість води, щоб отримати максимальну стійкість, доцільно використовувати спеціальний фіксатор для макіяжу, які є в асортименті професійних косметичних марок; в такому випадку тіні точно протримаються у вас до моменту демакіяжу, коли б він не відбувся в результаті.

Які кисті потрібні для виконання такого макіяжу?

Вам знадобляться кисті для нанесення тіней зі штучного або натурального ворсу: як вам зручно. Кисть повинна мати плоску форму і невеликий розмір, щоб акуратно розподілити тіні по віку.

Де можна купити такі кисті?

Всі необхідні кисті для різного роду макіяжів, а в тому числі, і для вологого нанесення тіней, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs. Висока якість кистей, їх довговічність, зносостійкість, правильні форми для кожного виду макіяжу, приємні ціни, зручна оплата і швидка доставка. А вже в асортименті точно є з чого вибирати як любителю макіяжу, так і професіоналу!