Кремові текстури в сучасному макіяжі стають все більш і більш поширеними і актуальними. Найпоширеніші косметичні продукти можна легко зустріти в рідкому і кремовому форматі: це можуть бути тональні засоби, тіні, хайлайтери, контурінг і, звичайно ж, рум'яна. На косметичному ринку можна зустріти не тільки компактні рум'яна, але і розсипчасті, кулькові, рідкі. Наносити їх можна просто пальцями: на щоки і на губи і просто розтушовувати. Цей спосіб, треба сказати, не так вже й поганий, як може здатися на перший погляд, адже від тепла пальців, сам засіб як би тане, стає більш подталівим, простіше розтушовується і наноситься набагато тонше. Але щоб забезпечити ідеальне нанесення кожного з цих видів рум'ян, все ж виробники подбали створити різні варіанти пензликів. Крім того, використання тієї чи іншої кисті дає різний ефект. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити саме про кистях для кремових рум'ян.
Які бувають кисті для кремових рум'ян? Як правильно користуватися кистями для кремових рум'ян?
- Скошені. Вони більш плоскі, ніж інші, зі скошеною верхньою частиною, за що і отримали свою назву. Такі пензлики як не можна гарні для створення чітких контурів і їх акуратною розтушовування. Природно, як і інші кисті для кремових текстур, вони повинні бути виконані з синтетичного ворсу для оптимального набору і розтушовування продукту. Якщо ви використовуєте скошену кисть для кремових рум'ян, наносите продукт нею як би штрихами, які не розмазуйте його по щоці, а легенько нашаровуються.
- Круглі (інакше кажучи, «кабукі») орієнтовані на растушевку рум'ян. Тонкі і чіткі лінії НЕ намалюють, зате рівномірно розподілять засіб, зітруть перехід від рум'ян до бронзера. Знову ж, беріть кабукі з синтетичного ворсу. Самі рум'яна пензлем кабукі наносите круговими рухами по "яблучках" щік, досить легкими рухами, щоб не стерти наявне тональний покриття.
- "Лопатки", вони ж віялові. Використовуються на завершальному етапі макіяжу для видалення надлишків косметики, не пошкоджуючи макіяж і не залишаючи після себе слідів. Рум'яна такими кистями потрібно наносити, знову ж таки, як би легкими штрихами. Насправді, віялові кисті для рум'ян можна назвати вже кілька морально застарілими, але все ж, для певних технік макіяжу вони ще годяться.
Крім всіх перерахованих варіантів, ви також можете наносити рум'яна за допомогою вологих спонжів: вони забезпечують дуже натуральний, прозорий, природний ефект самого, що ні на є, справжнього рум'янцю. В асортименті деяких косметичних компаній можна зустріти кисті з рум'янами всередині. Подібні набори практичні: вони економлять місце в косметичці, їх зручно використовувати поза домом. Але все ж використовувати їх на постійній основі, все-таки, зовсім незручно, як правило, щоб реалізувати компактність, виробники досить істотно жертвують ергономікою. Дуже важливо, щоб кисть для рум'ян зручно лежала в руці була і досить ергономічної. Звертайте увагу, щоб кріплення було максимально якісним і надійним: від збору ворсинок на поверхні всієї задоволення вкрай мало, погодьтеся. Також, якщо говорити про ціни, то дуже важливо розуміти, що дійсно високоякісні кисті для макіяжу навряд чи будуть занадто дешевими.
Якісні кисті для кремових рум'ян: де можна купити?
Якщо ви перебуваєте в пошуках дійсно хороших кистей для кремових рум'ян, то ви зможете без проблем знайти їх в асортименті інтернет-магазину Вобс. Висока якість, приємні ціни, тільки кращі натуральні і синтетичні матеріали: відмінний варіант як для професійних візажистів, так і для любителів! Ми радимо вам завести для кремових рум'ян окремі кисті, а не використовувати ті, що вже давно є у вашій косметичці: таким чином, вони не будуть змішуватися з іншою косметикою.