Кремові рум'яна - це продукт відносно новий в індустрії краси, проте - вкрай функціональний і чудово підходить для використання не тільки "2-в-1", але і все "4-в-1". Кремові рум'яна здатні миттєво освіжити обличчя, їх можна використовувати як засіб для губ або навіть як підкладку для тіней. А деякі сміливі панянки умудряються використовувати їх як повноцінні кремові тіні. Наносити можна - пензлем дуофіброй, просто пальцями, спонжем, можна змішувати з тоном для потрібного ефекту. Втім, про все по порядку.

Куди наносити кремові рум'яна?

Кремові рум'яна необхідно наносити відштовхуючись від особливостей особи. Якщо хочеться як би "витягнути" особа, наносимо рум'яна від яблучок щік і растушевиваем до скронь, це, до речі, додає відчутний ліфтинг-ефект. Якщо рум'яна служать для освіження особи, то досить просто нанести їх на яблучка і розтушувати. Однак, растушевка не повинна йти нижче крил носа - в іншому випадку особа буде здаватися втомленим, а такий ефект нам зовсім не потрібний.

Якщо ви наносите кремові рум'яна як засіб для губ - наносите їх не пензликом, це може виглядати сухо на губах, вбивайте пальцями, злегка розтушовувавши контур, це створить сексуальний ефект "зацілованих губ". По центру можна додати відтінок трохи темніше, це посилить ефект.

Кремові рум'яна як тіні слід наносити максимально обережно - щоб не створити заплаканий вид. Втім, червоні та рожеві тіні - найгарячіший тренд цього сезону, тому рум'яна як тіні цілком можна використовувати. До слова, "убезпечити" такі кольори можна, якщо використовувати їх як підкладку, а зверху, наприклад, золотими тінями і плоскою кистю по центру століття створити легкий "відблиск".

Якими кистями краще наносити кремові рум'яна?

І тут не все так просто. У вас є такі варіанти.

Нанесення спонжем. Має на увазі напівпрозоре нанесення продукту і ультрарастушевку. Краще використовувати трохи зволожений спонж.

Нанесення пензлем-дуофіброй. Дозволяє наносити рум'яна помітно, а також коригувати особа з їх допомогою. Залишки кошти можна зняти на зони скульптування чола - мінімальна доза пігменту дуже освіжає.

Нанесення пальцями. Як експрес-варіант. Тепло пальців дозволяє рум'янам підтавати і наноситися більш тонко.

Нанесення синтетичним пензлем для консілера. Дозволяє наносити кремові рум'яна як кремові тіні.

Кисть для губ. Для простого використання кремових рум'ян як засобу для губ.

Картинки по запросу Кисть для губ wobs

Як ви встигли помітити, кремові рум'яна - це надзвичайно багатофункціональний продукт, який чудово підійде для новачків якщо не в класичному, так хоч в будь-якому іншому виконанні. Не забувайте, що наносити будь-які кремові продукти краще кистями з синтетичним ворсом, які представлені в широкому асортименті інтернет-магазину Wobs. Тільки найприємніші ціни і висока якість!