Помаранчевий колір - дуже життєрадісний і всупереч усьому, його можна цілком активно використовувати в макіяжі: на очах, на губах, на щоках. Помаранчевий колір дуже добре освіжає теплого кольоротипу, холодним же дівчатам треба бути обережними з помаранчевими відтінками, разом відверто оранжевого краще використовувати коралові або персикові кольору. Не забувайте про те, що помаранчевий, як і червоний, як і золотий кольори - то відтінки-акценти, тому бажано, щоб акцент на обличчі був один - а аксесуарами ви його вже можете "підтримати" в образі.

Як використовувати помаранчевий колір в макіяжі очей?

Ідеально такий колір підійде теплим карих очей, а також теплим зеленим. З блакитними і сірими може вийти цікаво, але починати краще з малих "доз", щоб не переборщити. Наносити помаранчеві тіні можна в складку верхньої повіки, помаранчевий шіммер можна використовувати в якості матеріалу для мономакіяжа очей, а самий літній, свіжий, швидкий і безтурботний варіант - це, звичайно ж, помаранчеві стрілки рідким підведенням. Доповнюйте помаранчеві тіні коричневої межреснічного стрілкою і коричневою тушшю - так ваш образ стане найбільш гармонійним.

Як використовувати помаранчеві відтінки в румянах?

Знову ж, такий відверто теплий відтінок ідеально підійде дівчатам теплих цветотипов - він відмінно освіжить їх. Якщо вам поки страшно використовувати в макіяжі такий яскравий колір, спробуйте персикові рум'яна з золотистим відтінком - вони відмінно освіжають.

Як використовувати помаранчевий колір на губах?

Помаранчеві губи - це яскравий, дуже видимий акцент, який також підходить теплим кольоротипу. Але в прохолодні і нейтральні Кольоротип помаранчеві помади можна успішно вписати. Нафарбувавши губи помаранчевої помадою, поєднуйте її з одягом теплих теракотових кольорів, коричневих, можна навіть жовтих - для особливо сміливих.

Макіяж повинен як би "підтримувати" помаранчеві відтінки - додайте бронзових, теплих коричневих, навіть персикових відтінків на очі. Рум'яна також повинні бути в теплих відтінках - персиково-абрикосові варіанти підійде тут найкраще. Для повної гармонії на обличчі, можете цими ж персиково-абрикосовими тінями опрацювати складку століття - це не додасть особі хворобливості, а навпаки освіжить і додасть цікавою колірної гармонії.

Сама ж помаранчева помада в такому макіяжі повинна бути максимально стійкою, щоб наш яскравий акцент залишався непохитним у будь-яких ситуаціях. Бажано використовувати також контурний олівець. Ідеальний варіант - це стійка матова, можна рідка помада. Контур повинен бути ідеально чітким, навіть графічним - без розтушовування.

Які кисті потрібні для такого макіяжу?

Вам знадобляться як кисті для нанесення і розтушовування тіней, так і кисті для рум'ян, корекції і навіть для губ - все-таки пензлем наносити помаду неймовірно зручно. Купити всі ці аксесуари для макіяжу ви можете легко на сайті інтернет-магазину Wobs.ua - по самим приємним цінами і в стабільно високій якості, яке дозволить вашим макіяжем бути найкрасивішими!