Догляд за кистями - це дуже важливо, адже саме завдяки йому ваші кисті прослужать вам максимально довго і в максимально високій якості. Кисті необхідно ретельно очищати від залишків косметики, по-перше, для того, щоб вони краще наносили і розтушовують косметику, що не розвозячи бруд на обличчі, по-друге, щоб на кистях не розмножувались бактерії, здатні згодом викликати висипання. Робити це потрібно з розумом, максимально дбайливо до кистей.

Як часто потрібно мити кисті?

Якщо ви використовуєте кремові текстури - то бажано майже відразу після використання, щоб тональний крем або підводка не висихала на кисті, це зовсім не корисно. Кисті для пудрових текстур - за потребою.

Як правильно мити кисті? Наш звід правил!

Не потрібно мити кисті, особливо з натурального ворсу вашим звичайним шампунем, гелем для душу або милом! Кисті - це продукт тонкий, продукт довгого користування і його необхідно берегти. Тому, для очищення кистей потрібно використовувати спецзасіб. Ворс кистей покритий особливим складом, який через неправильне кошти для очищення може пошкодитися. Також, шампунь з силіконом може надмірно пом'якшити ворс, через що властивості кисті просто загубляться.

Кисті потрібно мити в ледь теплій воді, а також добре споліскувати. Не варто підставляти ворс під занадто сильний струмінь води, це може привести до його деформації.

Як правильно сушити кисті?

Картинки по запросу Как правильно сушить кисти

Не потрібно сушити кисті в закритому шухлядці, загорнувши в рушник і іншими способами. Свіжовимите кисті потрібно покласти на край столу або іншій поверхні так, щоб ручка кисті перебувала на поверхні, а ворс заходив за край її край. Висушаться кисті приблизно протягом декількох годин, але краще залишити їх сушитися на ніч.

Всі ці поради допоможуть вам зберегти ваші кисті в якості ідентичному станом нового продукту максимально довгий час. Якщо ж ви до сих пір не обзавелися якісними кистями, то саме час зайнятися цим питанням! Інтернет-магазин Wobs.ua надає вам величезний асортимент кистей прекрасної якості за дійсно доступними цінами, а також, з найзручнішими умовами оплати і доставки. З інтернет-магазином Wobs обзавестися якісними інструментами для макіяжу - просто!