Туш - це поза всяким сумнівом, королева косметички. Туш - це найбільш продаваний косметичний продукт в світі і, незважаючи на уявну простоту процесу фарбування вій, дуже багато жінок фарбують вії неправильно: отримуючи в результаті не надто гарні і неестетичні грудочки замість красиво профарбованих, виразних і розділених вій. Як же фарбувати вії правильно?

Фарбуємо вії правильно: як це зробити

По-перше, слід враховувати наступне - тип макіяжу, ваш тип зовнішності, а також особливості самої туші. Якщо ви не володієте високою контрастністю, краще зробити ставку на коричневу, а не на чорну туш, з помірним ефектом. Якщо ви робите виразний макіяж очей: наприклад яскраві, графічні стрілки або Смоукі-айз, то вам знадобиться супер-об'єм і ультрачорний, буквально, вугільна туш.

По-друге, варто уникати типових помилок. Спробуємо їх перерахувати.

  • Не варто наносити новий шар туші, дочекавшись, поки висохне перший. Це гарантовано створить грудочки, навіть якщо у вас - найякісніша і дорога туш.
  • Не треба фарбувати тільки кінчики вій: це зробить погляд "плоским", а ці самі прокрашенние кінчики до середини дня опустяться: ефект вийде не найкрасивіший.
  • Кольорову туш краще не використовувати соло. Її варто наносити другим шаром на чорну туш зверху, щоб у вас вийшов не явний колір, а лише натяк на нього.
  • Не варто нашаровувати туш до нескінченності. Одного-двох шарів більш, ніж достатньо для щоденного макіяжу, трьох - для драматичного вечірнього: зі стрілками або Смоукі, більше - вже не потрібно.
  • Не треба багаторазово відкривати і закривати флакон з тушшю: цю помилку допускають дуже багато, через що у флакон потрапляє повітря і туш висихає в рази швидше, внаслідок чого на віях набагато частіше з'являються грудочки, погіршується поділ. Досить витягти щіточку з флакона один раз - більше не потрібно.

Правила правильного фарбування вій тушшю

  • Щіточка для вій - ваш друг. Якщо ви помітили на віях надлишки, варто додатково прочесати її вії, щоб прибрати ці грудочки і додатково розділити вії.
  • Не забувайте часто міняти туш. Робити це бажано приблизно раз в три місяці. Нова туш має ідеальну текстурою, нею фарбувати простіше і набагато швидше.
  • Якщо ви хочете добитися більшого обсягу візуально - фарбуйте за допомогою чорного або темно-коричневого олівця межреснічного простір і верхню слизову.
  • Вибирайте щіточку за потребами. Щіточки з натуральної щетини дозволяють домогтися обсягу і гарного поділу, природного ефекту, загнуті - вражаючого вигину, силіконові з частими щетинками - драматичного обсягу.

Як нафарбувати вії правильно

Отже, після того як ми виконали інше макіяж очей, беремо відповідну нам туш, щіточкою торкаємося до коріння вій - щоб відчути їх щіточкою, буквально, фізично. Після чого, ведемо щіточку вгору, до кінчиків вій дрібними, вібруючими, зигзагоподібними рухами: так вії фарбуються і поділяються найбільш оптимально. Як тільки ми дійшли до кінчиків вій - злегка завивати їх рухом щіточки від себе. Повторюємо маніпуляцію: наносимо другий шар. Якщо раптом утворилися грудочки (хоча саме такий спосіб фарбування вій мінімізує ризик їх виникнення), прочісуємо додатково вії чистою щіточкою. Ще один шар можна нанести виключно на вії у зовнішнього куточка ока. При бажанні можна підклеїти вій-пучків: але це вже вечірній варіант.

Якісна, свіжа туш, трохи вправності, чиста щіточка - і ваші вії будуть неймовірно красивими в будь-якому макіяжі!

Щіточка для вій: де купити

Щіточки для вій ви зможете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Wobs. Приємні ціни, висока якість, довговічність: все це ви без зусиль знайдете у нас!